O mnie

Dietetyk

Patryk Wajs

Magister dietetyki ze specjalizacją „dietetyczne wspomaganie leczenia otyłości i innych chorób cywilizacyjnych”; „żywienie w sporcie i odnowie biologicznej.

 

 

 
 

Edukacja

Pasję do dietetyki mam odkąd sięgam pamięcią, zawsze dążę do optymalnego rozwiązania problemu. W swoich działaniach jestem niezwykle dokładny i sumienny a przy tym kreatywny. Zdobywanie wiedzy rozpocząłem eksperymentując na własnym ciele, co zaowocowało rozpoczęciem studiów dietetycznych, na których się nie skończyło. Brałem udział w wielu szkoleniach oraz webinarach, edukuje się również we własnym zakresie śledząc badania i artykuły.

Doświadczenie

Świadoma praca nad własną sylwetką i zdrowiem trwa już 12 lat, wraz ze zdobywaniem wiedzy zacząłem pomagać innym. Od 2017 roku współprowadzę catering dietetyczny, w którym przede wszystkim tworzę jadłospisy, co przekłada się na kreatywne podejście do planów żywieniowych, eksperymentowanie w kuchni, tysiące zadowolonych klientów i jeszcze więcej straconych kilogramów!

Trening

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat – od szkoły sportowej o profilu pływackim po nieustającą pasję sportami siłowymi. Ukończyłem liczne szkolenia w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness school” a także uzyskałem tytuł instruktora sportu specjalizacji kulturystyka w Europejskim Centrum Sportu.

Praca nad sylwetką to zadanie

Moją rolą jest dostarczenie odpowiednich narzędzi i metod, Tobie pozostaje najważniejsze – realizacja planu!⁣

 

Jeśli masz problem i znasz rozwiązanie to na co czekasz!

 

Genialna Dieta

Catering Dietetyczny

Trening

Wsparcie


 
Przewiń na górę