O mnie

Dietetyk

Patryk Wajs

 

Magister dietetyki ze specjalizacjami

„dietetyczne wspomaganie leczenia otyłości i innych chorób cywilizacyjnych”

żywienie w sporcie i odnowie biologicznej.

Edukacja

Pasję do dietetyki mam odkąd sięgam pamięcią, zawsze dążę do optymalnego rozwiązania problemu. W swoich działaniach jestem niezwykle dokładny i sumienny a przy tym kreatywny. Zdobywanie wiedzy rozpocząłem eksperymentując na własnym ciele, co zaowocowało rozpoczęciem studiów dietetycznych, na których się nie skończyło. Brałem udział w wielu szkoleniach oraz webinarach, edukuje się również we własnym zakresie śledząc badania i artykuły. Współpracując możesz mieć zatem pewność, że zadbam o Ciebie z należytą starannością, w oparciu o sprawdzone metody poparte licznymi badaniami.

Doświadczenie

Świadoma praca nad własną sylwetką i zdrowiem trwa już 12 lat, wraz ze zdobywaniem wiedzy zacząłem pomagać innym. Od 2017 roku współprowadzę catering dietetyczny, w którym przede wszystkim tworzę jadłospisy, co przekłada się na kreatywne podejście do planów żywieniowych, eksperymentowanie w kuchni, tysiące zadowolonych klientów i jeszcze więcej straconych kilogramów! Rolą dietetyka nie jest wyciąganie zakurzonych jadłospisów z szuflady, współpracując poznasz techniki kulinarne, nauczysz się samodzielnie komponować posiłki i odnajdziesz się w każdej sytuacji dokonując świadomych wyborów żywieniowych.

Sport

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat – od szkoły sportowej o profilu pływackim po nieustającą pasję sportami siłowymi. Ukończyłem liczne szkolenia w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness school” a także uzyskałem tytuł instruktora sportu specjalizacji kulturystyka w Europejskim Centrum Sportu. Trening na siłowni nie jest jedynym słusznym wyborem, najważniejsza jest sama aktywność, która powinna być dostosowana do Twoich możliwości i potrzeb.

Praca nad sylwetką to zadanie

Moją rolą jest dostarczenie odpowiednich narzędzi i metod, Tobie pozostaje najważniejsze – realizacja planu i odpowiedzialność za własne zdrowie! Pozyskane nawyki i wypracowane schematy umożliwią Ci swobodne dążenie do obranych celów, niech marzenia staną się rzeczywistością.

Jeśli masz problem i znasz rozwiązanie to na co czekasz!

Catering Dietetyczny

Dietę pudełkową prowadzimy nieprzerwanie od 2017 roku. W tym czasie pomogliśmy ponad tysiącu osób zmienić nawyki żywieniowe, poprawić stan zdrowia i przebudować sylwetkę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zyskaliśmy wiedzę na temat przygotowywania dań, planowanie zakupów, kreatywność w kuchni, technik kulinarnych czy przechowywania. Chcesz skorzystać z oferty? Zapraszamy na Pan Catering

Trening

Aktywność fizyczna, zwłaszcza w czasach ciągłego siedzenia i ograniczeniu ruchu jest niezastąpiona. Treningi personalne prowadzimy od 2015 roku, więc doskonale wiemy z czym zmagają się podopieczni i jak ułatwić wiele procesów. Jesteśmy realistami, mamy świadomość jak faktycznie wygląda podejście do diety i treningów, nikt nie jest robotem – błędy i poślizgi się zdarzają, naszym zadaniem jest nakierowanie na właściwe tory, wsparcie i podpowiedzi w jaki sposób radzić sobie w ciężkich okresach. Niemniej bez informacji, co poszło nie tak nie pomożemy – dobra komunikacja to podstawa!

Wsparcie

Sami przechodziliśmy i byliśmy w tym miejscu, co Ty. Proces zazwyczaj jest podobny, zdarzają się momenty kryzysu jak i euforii, niemniej należy pamiętać, że zarówno dawanie z siebie zbyt wiele jak i za mało utrudnia osiągnięcie celu. Wszystko należy robić z głową i pełną świadomością konsekwencji wynikających z działań. Jesteśmy tu dla Was, tłumaczenie i edukacja oraz dostarczenie odpowiednich narzędzi to nasza rola, Wam zostaje realizacja planu i czerpanie radości z drogi oraz osiąganych celów.